Zaznacz stronę

o nas

mamy doświadczenie

Mamy ponad 12 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz ponad 6 letnie w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Na rynku e-commerce działamy natomiast od początku działalności naszej firmy czyli od 2009. Od kilku lat poszerzamy swoją wiedzę także z zakresu optymalizacji stron internetowych, content marketingu, UX oraz szerokiego tematu jakim jest analityka internetowa. Nie obce są nam także zagadnienia z zakresu prawa e-commerce oraz ochrony danych osobowych. 

Strony www

Projektujemy i tworzymy zaawansowane serwisy, sklepy oraz proste strony internetowe. Nowoczesne, bezpieczne, responsywne. Dostosowane do Twoich potrzeb.

Wdrożenia, integracja, opieka

Zajmujemy się wszystkim tym na czym Ty nie musisz się znać a jest niezbędne do szybkiego i bezpiecznego działania Twojej strony lub sklepu. Wdrażamy, integrujemy, konfigurujemy oraz zapewniamy bezpieczeństwo.

SEO i Analityka

Optymalizujemy strony internetowe tak, aby były przyjazne dla użytkownika i widoczne dla przeglądarek. Integrujemy narzędzia analityczne. Mamy certyfikat Google Analytics.

Ochrona danych osobowych i prawo e-commerce

Wiemy co w trawie piszczy i z czym to się je. Stosujemy dobre praktyki w zakresie przepisów prawa e-commerce oraz ochrony danych osobowych.

Social media

Facebook, Google+, Instagram, Pinterest i inne. Nie wiesz jak zacząć, jak zintegrować te narzędzia i jak sprytnie z nich korzystać? Zgłoś się do nas. Wiemy jak to robić.

k

Identyfikacja wizualna i DTP

Oferujemy szeroki zakres prac graficznych od wizualizacji do przygotowania do druku. Zajmujemy się również identyfikacją wizualną firm i marek.

tworzymy zespół prywatnie i zawodowo

Lena Andrzejewska

Lena Andrzejewska

projektowanie, optymalizacja, content marketing, ochrona danych osobowych, e-commerce, analityka Google

Adam Andrzejewski

Adam Andrzejewski

projektowanie, kodowanie, wdrażanie i integracja, ochrona danych osobowych, analityka Google, narzędzia webmaster

projekty

Szewc bez butów chodzi – takie powiedzenie aktualne także u nas. Wkrótce pochwalimy się nowymi projektami, które zrealizowaliśmy, więc zaglądajcie…

a więc Witaj! sprawdźmy co możemy razem zrobić

napisz do nas!

Jeżeli masz pytania bądź wątpliwości co jest zupełnie normalne po prostu napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiajmy o tym co możemy razem zrobić.

13 + 10 =

Pin It on Pinterest

Share This